paĝo_standardo

Novaĵoj

Kostanalizo de MAP-konsumeblaj varoj

La kosto de konsumaĵojMAP-enpakadoĉefe inkluzivas: pakadonpletoj, sigela filmo, freŝkonserva gaso, sorba kuseneto, ktp. Kiel ekzemple: kuirita manĝaĵo (Zhou nigra anaso)MAPOpakado kiel ekzemplo.

1. Kosto de pakadopletoj

640

La prezo de la ujo de laMAPOestas determinita de la grandeco kaj materialo de la ujo. Ju pli granda la grandeco, des pli da materialoj estas bezonataj, kaj des pli alta la kosto. Materialo ankaŭ estas grava ligo, kiu influas ĝian prezon, malsamaj uzpostuloj povas postuli malsamajn funkciojn de lapletoj, la materialo kaj produktadprocezo de lapletojankaŭ estas malsamaj, plejparto de lapletojsur la merkato estas esence PP-materialo. La grandeco de lapletojsimilas al la grandeco de la nigra anaso Zhou, kaj la merkata prezo estas inter 0,3 kaj 0,4 juanoj. Krome, la prezon ankaŭ influas la aĉetkvanto, kaj la specifa kosto devas esti determinita laŭ la efektiva situacio.

2. Kosto de sigela filmo

640 (1)

La kovrilfilmo de laMAPOpakaĵo kutime aĉetiĝas laŭ volumeno, la sigelanta filmo laŭ la malsamaj materialoj, la proksimuma prezo estas 30 juanoj/kg - 55 juanoj/kg, la ĉefa parametro de la rula filmo estas la longo kaj larĝo, la larĝo rilatas al laMAPOpakmaŝino kaj pakaĵaj specifoj, post determinado de la pakmaŝina modelo kaj pakaĵaj specifoj, la pakmaŝina fabrikanto informos pri la larĝo de la filmgrandeco. La longograndeco estas ĝenerale determinita de la fabrikanto de la filmo, kaj la taŭga dikeco, longo kaj larĝo de la filmrulo estas elektitaj laŭ la bezonoj de la produkto-pakado. La sigela kosto de unuopapletojde la grandeco de la nigra anaso estas inter 0,1 juano kaj 0,2 juanoj, kaj la specifa kosto estas kalkulata laŭ la merkata prezo kaj la efektiva postulo.

3. Kosto de freŝa benzino

640 (2)

La kosto de freŝa gaso ĉefe dependas de la tipo de gaso, ŝarĝpremo kaj cilindra volumeno, kaj ankaŭ de la loka vendoprezo. Ĉar malsamajMAPOekipaĵo, pakado de malsamaj produktoj, la konsumo de freŝa gaso ankaŭ diferencas, laŭ la efektiva uzo de la vidpunkto.

4. Kosto de sorba kuseneto

640 (3)

La prezo de sorba kuseneto rilatas al grandeco, dikeco kaj materialo, kaj malsamaj materialoj kaj procezoj ankaŭ influos ĝian prezon. La plej ofta kompozita sorba kuseneto uzata en la ĝenerala merkato, kunpletojspecifo de 6.000 pecoj, estas aĉetata laŭ la faktaj bezonoj de la produkto, kaj la kosto estas kalkulata laŭ la loka prezo. La kosto de konsumaĵoj deMAP-enpakadoĉefe inkluzivas la supre menciitajn kvar punktojn. La kosto de konsumaĵoj estas aĉetata laŭ la produkta postulo, sekvante la principon de granda kvanto. Proksimuma kalkulo, la grandeco de la nigra anaso Zhou de laMAPOla kosto de la pakaĵo estas ĉirkaŭ 0,5 juanoj, tial la totala prezo deMAPOpakproduktoj estas iomete pli altaj ol la tradicia vakua pakaĵo, sed ĝi karakteriziĝas per la kapablo plilongigi la freŝvivon de manĝaĵoj sen aldoni iujn ajn aldonaĵojn, plibonigi la kvaliton de manĝaĵoj, do por nutraĵsekurecaj fabrikantoj kaj sankonsumantoj,MAP-enpakadoestas ankoraŭ bona elekto.


Afiŝtempo: 15-a de decembro 2023
Telefono
Retpoŝto